info@canadolucit.com +90 555 080 1604

Kapalı Halı Saha Yapımı ve Kurulumu

Kapalı halı saha yapımı, Özel Olarak sadece sadece futbol Için üretilmiş sentetik halı Kapalı halı sahayı çevreden ayıran tavan kaplaması branda, kese Veya pvc kaplama Olabilir.

Kapalı Halı Saha
Yapım Maliyeti Nedir?

Zeminler metrekareye göre değişmektedir. Aynı zamanda yapının uygulanacağı alanın büyüklüğü de kapalı halı sahadaki düzeyini belirliyor. Sizlerde fiyat teklifi alarak hemen kapalı halı sahaya uygun uygun süreç de yaşadık. Kalitesi ön planda olan, müşterileri her daim keyifle tercih edeceği ve maddi, herhangi bir son derece ideal olan kapalı halı sahadaki hususunda uluslararası standartlara sahip olan firma ile birlikte bir iş çıkartabilir ve doğru bir karar verebilirsiniz.


ALTYAPI AŞAMASI

Atlyapı çalışmaları zeminin kot düzenlemesi ile başlanır. Alınan kotlara göre hatıl beton kazısı yapılır ve 25cm genişliğinde ∅12’lik inşaat demirleri ve ∅8’lik etriyeler kullanılan hatıl beton dökülür. Beton dökülmeden önce ankaraj boruları yerleştirilmelidir.


DEMİR KONSTRÜKSİYON

Yapılandırılmış hatıl betona min. 3m aralıklar ile projeye göre 10-15mm sac flanşlar göre. Demir konstrüksiyonun ana kolonları flanş vidalanır, bükümlü diğer kolonlar da vidalı sistem olarak montajlanır. Demirler haki yeşil boyanır. Tavan kaplaması yapıldı. Ardından 5cm x 5cm göz sınırı PVC kaplama tel örgü ve halı saha tavan ağı montajı yapılır.


SUNİ ÇİM MONTAJI

Halı saha suni çim montajı için portresi 55mm hav boyunda fibril veya monofilament çim halı modelleri tercih edilir. Hatıl betonun içerisi al tabakada 3 hayır mıcır ile, üst tabakada 1-2 hayır mıcır ile doldurularak mastarlanır. Üzerine geotekstil keçe serilir. Keçenin üzerine suni çim halı montajı yapılır. Halının beyaz çizgileri kesilerek çıkartılır. Silis kum dolgusu tarafından SBR veya EPDM granül uygulaması yapılır.


AYDINLATMA SİSTEMİ

Kapalı halı saha aydınlatma sistemleri 400W halojenür projektörler ile veya 150-200W LED projektörler ile yapılmakta. Kablolama dilinde önceden yapılmış projektörler tavandaki kedi yoluna bağlanır. Panoya bağlanır sonra işlem tamamlanır.Kapalı Halı Saha Ölçüleri

1500

30M X 50M İDEAL KAPALI HALI SAHA ÖLÇÜLERİDİR

1125

5M X 45M ORTA ÇOCUK KAPALI HALI SAHA ÖLÇÜSÜ

800

20M X 40M TR KÜÇÜK TİCARİ HALI SAHA ÖLÇÜSÜDÜR

648

18M X 36M MİNİ HALI SAHA VE ÇOK AMAÇLI SAHA


Halı saha olarak kapalı bir üretici sahibi olmak, bu üretimin hangi aşamada içerdiğini bilmek yararlı olabilir. FİFA standartlarında projeler yapıyor ve bütçenize uygun bir kapalı halı saha yapımı için kusursuz bir süreç yaşamanız.

Uygulanacak yere göre bir projenin tasarlanması işin ilk önemli ayağı olup. Dijital platform üzerinde tesis ile ilgili detaylar ve detay alınabilir ve onay alındıktan sonra üretim aşamasına geçilir. Ancak zemin etüt planlama da kapalı halı saha yapımı için büyük önem taşıyan.

Kaynaklı ya da Cıvatalı Kapalı Halı Saha ÜretimiDeprem ve afetlere karşı dayanıklı bir yer olması önceliğimizdir. İnsan sağlığını güvenilir kılmaya dairesi zemin yapısına göre bir üretimin sunulması ise zaruridir. Yapımınız iki temel faktör vardır. Birincisi verimli diğeri ise cevtalı sistemdir.